Odczynianie uroków

Obecnie w świecie opanowanym przez naukę i techniczne wynalazki wielu sądzi, iż magia straciła swoje znaczenie.  Jednak moje życiowe doświadczenie wielokrotnie ukazywało, iż magia nadal wywiera znaczny wpływ na ludzkie życie. Wiele razy pomagając ludziom których dotykały szczególne nieszczęścia. Długie ,szczegółowe rozmowy z osobami dotkniętymi nieszczęściami oraz drogi wskazane przez duchy pokazywały że za wieloma nieszczęściami stali ludzie posługujący się złymi urokami. Pomóc tym ludziom mogłem poprzez odczynianie uroków. Jest  to trudna sztuka której uczyłem się przez szereg lat u znakomitych szamanów i czarowników  plemion żyjących zgodnie z naturą . Podstawową zasadą jaką kierują się wszyscy zajmujący się poważnie magią i kontaktami z siłami magicznymi jest poznanie z kim lub z czym mam do czynienia.

To dlatego osoby które zwracają się do mnie z prośbą o odczynianie uroków zawsze odpowiadają na wiele pytań które pomagają mi w odnalezieniu uroku który został na nich rzucony. Jest to konieczne gdyż tylko z taką wiedzą mogę właściwie przeprowadzić odczynianie uroków. Ludzie zwracający się do mnie o pomoc są często zdziwieni ilością zadawanych im pytań i mówią że przecież osoba u której byli poprzednio „o nic ich nie pytała” . Takie podejście świadczy tylko o braku wiedzy i umiejętności. Nie ma jednego sposobu na wszystkie uroki. Skuteczne odczynianie każdego uroku wymaga  nie tylko innych zaklęć i innych magicznych przedmiotów, w przypadku szczególnie mocnych i uciążliwych uroków ich pokonanie jest możliwe tylko w ściśle określone dni miesiąca. Kiedy spotykam się z takim urokiem nie mogę natychmiast podać pomocnej dłoni, należy odczekać do określonego dnia i dopiero wtedy mogę skutecznie pomóc w zwalczeniu uroku.

Niestety wielu poszukujących pomocy ludzi zostaje wykorzystanych przez oszustów obiecujących  natychmiastowe rozwiązanie wszystkich ich problemów i to za niewielkie pieniądze. Jest to szczególnie smutne gdyż wykorzystuje się złą sytuacje ludzi i ich naiwność. Większość ludzi nie zdaje sprawy jak zróżnicowane mogą być uroki i jak wiele jest sposobów ich rzucania, a każdy urok ma przecież dokładnie przypisany jeden jedyny skuteczny sposób jego odczyniania. Tak jak nie ma wspaniałego lekarstwa na wszystkie choroby tak samo nie ma jednego sposobu na odczynianie wszystkich uroków. Odczynianie uroków to prawdziwa bitwa z siłami ciemności a mag musi jak generał zebrać informacje na temat wroga aby właściwie go zaatakować.

Odczynianie uroków wymaga również zgromadzenia odpowiednich przedmiotów magicznych. Zawsze kiedy podejmuje  się wyzwania jakim jest odczynianie uroków zbieram przedmioty mające mające magiczne właściwości które pomagają mi w spełnieniu ludzkich marzeń o uwolnieniu się z uroku. Przedmioty te spełniają różną rolę w moich działaniach. W przypadku słabszych uroków są jedynie pomocą dzięki której moje zaangażowanie przynosi jeszcze lepsze efekty. Jednak kiedy konieczne jest odczynianie uroków o dużej sile które na człowieka sprowadził doświadczony mag przedmioty magiczne staja  się całkowicie  konieczne. Niestety przedmioty magiczne posiadające dużą moc i skuteczne w ciężkich urokach muszą pochodzić z miejsc szczególnych mających wielką magiczną moc. Miejsca takie znajdują się zazwyczaj daleko od polski i konieczne jest indywidualne sprowadzenia każdego magicznego przedmiotu. Znów słyszę pytania ”dlaczego nie mogę sprowadzić sobie takich przedmiotów na zapas przecież to by wszystko przyspieszyło i zmniejszyło koszty”- odpowiedź zawsze jest jedna- Magia to NIE Zabawa i nie Market. Nie mogę bezkarnie trzymać miesiącami wielu różnych przedmiotów magicznych zamkniętych w skrzyni i czekać aż będą potrzebne. I to nie dlatego że mogą stracić swoją moc wręcz przeciwnie ich magiczne dusze mogą na siebie wzajemnie działać a nikt nigdy nie zbadał skotów takiego wzajemnego działania. Nikt więc nie wie jak zachowa się ukryta w nich moc. Jeśli kiedykolwiek zobaczycie osobę podającą się za maga która chwali się wielką kolekcją przedmiotów magicznych z całego świata- uważajcie taki ktoś na pewno nie wie co robi i zamiast pomóc może wam jeszcze bardzo zaszkodzić.

Samo odczynianie uroków jest więc ostatnim etapem całego ciągu działań które mają doprowadzić do zdjęcia uroku z osoby. Odczynianie  jest jednak samo w sobie również skomplikowanym rytuałem i wymaga zachowania odpowiednich zasad. Odpowiedni poziom koncentracji wymaga medytacji i właściwego skupienia sił dla osiągnięcia sukcesu.

Pisze o tym wszystkim aby osoby szukające u mnie pomocy wiedziały czego mogą się spodziewać . W ciągu wielu lat posiadłem wiedzę i umiejętności które mogą pomóc bardzo wielu ludziom w przezwyciężeniu życiowych problemów.  W moich działaniach zawsze wykorzystuję moją najlepszą wiedzę i wszelkie umiejętności i właśnie dlatego nie wmawiam ludziom iż wszystko załatwię w ciągu kilku godzin czy nawet minut.  Szczerze przerażają mnie opisy na niektórych stronach internetowych oferujących odczynianie uroków niemal na telefon w ciągu minut za kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych. Trzeba powiedzieć jasno to zwykłe bzdury. Dobrze, jeśli taka osoba nic nie zrobi i nie zaszkodzi najgorsi są moim zdaniem samozwańczy znawcy magii którzy poznali jedynie maleńki wycinek wielkiego świata magii, z taką szczątkową wiedzą mogą bowiem jeszcze bardziej zaszkodzić.  Jak już pisałem każdy urok jest inny i wymaga innego działania a ilość możliwych uroków i ich kombinacji jest naprawdę ogromna. Z tego powodu nie podaje żadnych sztywnych cen za moją pomoc. Nie jest bowiem możliwe. Każdy kto się do mnie zwraca wymaga indywidualnego podejścia i jakiekolwiek sztywne cenniki są po prostu niepoważne. Przecież nawet mechanik samochodowy nie poda ceny naprawy przed znalezieniem usterki i wycenieniem wszystkich części koniecznych do naprawy. Podałem przykład mechanika samochodowego a przecież  naszą troską jest nieporównywalnie wartościowszy i bardziej skomplikowany człowieczy los. Nikomu nie obiecam  cudu w ciągu godziny mogę jedynie przyrzec wykorzystanie całej posiadanej wiedzy i pełne zaangażowanie.

 

 


 
.