OOBE w urokach miłosnych

Efektywnośc niektórych technik w urokach miłosnych jest zaskakująca. Od jakiegoś czasu pracując nad urokami i różnymi technikami z tym związanymi moją uwagę wyraźnie zaintrygowały w tej materii możliwości OOBE oraz LD.  Przez wiele lat praktykując zwłaszcza z OOBE nie zwracałem na możliwośći jakie one dają w innym wymiarze pracy z energiami.

 

Uświadomiłem sobie że potrafiąć oddzielić fizycznie duszę od ciała i przemieszczając się w czasie i przestrzeni - mogę wpływać empirycznie na stany świadomości innych. Że można je kontrolować i mieć  wpływ na zachowanie innych osób, ich sposób myślenia czy zachowania. Opanowując pewne strategie oddziaływania można dojść do efektów które wcześniej nie miały miejsca. Na początku by to istotny lęk i niepewność jednak dochodząc do pewnych wniosków, zauważyłem że nie jest to nic innego jak kontrola podświadomości. To daje niesamowite możliwości w usuwaniu węzłów karmicznych. Ich przecięcie na poziomie mentalnym pozwala na glębszy poziom zrozumienia siebie że oraz zrozumienie każda energia ma swoją strukturę. Ta energia to myślokształszty. Warto więc zapamiętać pewne słowa:  "Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem." C.G.Jung. Moja projekcja myślokształtów staje się efektywna, gdy zawiera pozytywne uczucia. Tutaj zaś biorą udział tak ciała astralne jak i mentalne. To własnie z nich składa się moja projekcja myślokształtu.

 

Nasze myślokształty jako kumulacja energi odpowiadają za nasze życie, zachowanie czy myśli. To byt zbiorowy jako forma energetycznaz naszych myśli odpowiada za jego aktywność i trwałość. Jeżeli więc osoba do  której kierujemy pozytywny myślokształt w którym dominuje miłość  jest jego adresatem na pewno szybciej odbierze ten przekaz, gdy jego aura zostanie wcześniej na nią "przeprogramowana" na poziomie karmicznym poprzez OOBE lub LD. To nasz świat astralny. Świat ten jest niezwykle wrażliwy na myśl i może być kształtowany w dowolny sposób.

 

Obecnie przy urokach miłosnych staram się wykorzystać rozmaite kombinacje technik kontroli umysłu. Jednak w urokach miłosnych najważniejsze jest zaangażowanie osobiste i udział w nich. OOBE jako nauka sama w sobie ma na celu osiągnięcie wyższego poziomu duchowego, może też być środkiem samym w sobie. W urokach pozwala na utrzymanie równowagi karmicznej która wcześniej uległa zachwianiu. Energia tych sytuacji wchodzi w nasze myślokształty i wpływa na nie.

 

Jaki to ma wpływ na związki urok miłosny?

 

Techniki OOBE dają  władzę nad umysłem, uczuciami i zachowaniem. Są instrumentem wpływu i łamią  sekrety podświadomości. To pozytywne zmiany zachowań. Ktoś, kto wcześniej nie cenił wartości duchowych czy udżucał  je staje się lepszy. Potem gdy nawiąże  właściwe relacje i wzajemne zrozumienie zdobędzie Twoje zaufanie. Musicie więc zdecydować, czy związane z tym wasze obawy będą miały dla niego jakiekolwiek znaczenie. To jest tak naprawdę kwestia "kalibracji", ustanowienia sprzężenia zwrotnego pomiędzy tym co robisz a tym co się dzieje nieświadomie.

 

Oto pytania od klientek:

Jeśli mogę spytać to robił Pan to oczyszczenie oobe, próbowałam cos na ten temat czytać, ale ja jestem laik, na jakiej zasadzie miało / ma to zadziałać w przypadku mnie i X? Oczyścić emocje między Nami? Poprawić relacje?

Eksperymentowanie z OOBE w tej sferze daje dużo satysfakcji. Może mieć ono miejsce tylko wtedy, kiedy zrozumiemy, czym jest astralna rzeczywistość. Koniecznym jest również zbadania energii, która krąży pomiędzy duszami.


 
.